„Druhý den po probuzení jsem se shlédla v zrcadle a měla jsem pleť vyhlazenou jako bych použila i make-up. Musela jsem paní Horváthové zavolat a nadšeně poděkovat že mám pleť jako „miminko“ . Ale dost už o mně. Paní kosmetičce patří velký dík podle mne je to člověk který se ve svém oboru opravdu vyzná a proto ji alespoň touto cestou vzdávám hold a mohu ji jen a jen doporučit.“

Jana Kroupová, 17. 8. 2018

Pani kozmetička bola milá a pleť mi krásne vyčistila, odporúčam!

Maria Valerianova, březen 2018

„Včera dvě hodiny luxusního hýčkání, dnes ráno nádherně odpočatá a – nenapadá mě lepší výraz – naducaná pleť. K tomu spousta užitečných informací o pro mě doposud neznámé značce kosmetické péče. Děkuji paní Horváthové za opravdu nadstandardní přístup.“

Jana Prodělalová, 16. 11. 2017

„Výborná kosmetika spojená s vynikajícím poradenstvím v péči o pleť. Děkuji za příjemnou péči. Máte dar, který se moc často nepotkává. Všem náročným ženám doporučuji paní Horváthovou a kosmetiku Christina.“

Hana Valníčková, 23. 10. 2017

„Velmi kvalitní kosmetika, skvělá péče paní Andrey a příznivé ceny. Děkuji a doporučuji!“

Mila Šebková, 18. 7. 2017

„Velká spokojenost s velmi příjemnou paní kosmetičkou, která pracuje s nádhernou kosmetikou. Vřele doporučuji.“

Veronika Štefánková, 27. 10. 2016

„Thank you for the exceptional service and extra care!“

Ioana Florentina Augello, 18. 9. 2016

„Andrejko, mnohokrát Ti děkuji, za velice kvalitní ošetření pleti. Máš zlaté ručičky, moc jsem si to užila .Je opravdu vidět, že svouji práci děláš s láskou a každý od Tebe odchází jak anděl.“

Yvonne Klusi, 5. 8. 2015

„Děkuji za ošetření a úžasný relax.“

Dario Boháč, 4. 8. 2015

„Relax, uvolnění, odpočinek, krásná a zářivá pleť… Na to všechno se vždycky moc těším. A ta úžasná masáž! To se nedá popsat, zkuste to zažít!“

Mirka Svědínková, 21. 7. 2015

„Kombinace kvalitní kosmetiky a péče z rukou milé a osobité paní Andrejky vám dá pocit, že jste ta nejkrásnější žena ve vesmíru. Alespoň s takovým dojmem jsem po dvou hodinách totálního relaxu odcházela já..“

Kateřina Madaras, 16. 7. 2015

„Andrejko děkuji, cítím se skvěle, byla to pohoda, super relax, jsem nejkrásnější a Ty jsi prostě úžasná.“

Ivana Klusáčková Zrůnová, 1. 7. 2015

„Pani Andrea je veľmi milá a ochotná. Vychádza v ústrety čo sa týka termínu aj v starostlivosti o vás. Vidieť na nej, že svoju prácu berie naozaj vážne a že svoju prácu zbožňuje. Svojim klientom poskytuje vždy to najlepšie a usiluje sa o to, aby ste boli maximálne spokojní.“

Michaela Sabotová, 12. 9. 2017

Další reference:

Milá paní Horváthová,
chtěl bych Vám tímto poděkovat za Vaši dosavadní péči. Váš přístup je pohlazením nejen pro moji pleť, ale i pro duši. Velice rád se k Vám budu vracet a odcházet s pocitem, že jste v rámci možností udělala maximum pro můj pocit čisté a zdravé pleti. Ještě jednou děkuji.
Pavel Krajsa, 31. 8. 2017

Kosmetika Christina mě velmi mile překvapila. Příjemný lidský přístup kosmetičky Andrey je umocněn jejím profesionálním provedením a kvalitní kosmetikou, kterou používá. Návštěva salonu pro mne byla příjemným zážitkem i pocitem dobře investovaných peněz. Opravdu doporučuji.
Lenka, 25. 5. 2017

Kosmetička Andrejka je úžasný človíček. Spokojenost zákazníka je pro ni na prvním místě. Na její práci je znát, že ji velmi baví. Bude se vám věnovat tak, jak nikdo jiný předtím! Doporučuju, je to zážitek!
Eliška, 19. 5. 2017

Kosmetika u Andrejky
to je prostě paráda,
o pleť bude postaráno,
stačí lehnout na záda.
Andrejka je super machr
s kosmetikou Christinou,
blahodárné, pozitivní
účinky Vás neminou.
Výsledky jsou viditelné
pleť se Vám hned rozjasní.
S Christinou tak budete
navždy mladí a krásní.
Přeji hodně úspěchů.
Soňa, 17. 3. 2017

Po Vaší kosmetice se cítím velmi příjemně a jsem s kosmetikou Christina moc spokojená. Vždy se na vaše ošetření předem těším. 🙂
Linda, 28. 9. 2015
Studio je hezky zařízené, přístup přátelský, celé ošetření probíhá v relaxační a uvolněné atmosféře a člověka nabije pozitivní energií.
Dan, 3. 7. 2015
Do studia si vždycky přijdu odpočinout, protože nikdo nedělá tak skvělou masáž jako kosmetička Andrea.
Michaela, 15. 5. 2015

Kosmetické ošetření je nejen prováděné špičkovou kosmetikou, ale je nadstandardní i přístup a práce paní magistry. Na každé ošetření se těším, je to zážitek.
Karla, 10. 4. 2015

Ahoj Andrejko,
Děkuji Ti za krásný zážitek Tvé 100%kvalitní práce. Jak jsem Ti říkala, byl to kosmetický koncert, filharmonie!!!!!!
Kosmetika spojená s masáží provedena příjemnou osobou – nemělo to chybu.
Přeji Ti více klientů, kteří budou URČITĚ odcházet spokojeni jak já, cítím se super a KRÁSNĚ.
Yvonne, 6. 8. 2017
Mám suchou a citlivou pleť se sklonem k začervenání, byla jsem proto velmi překvapena po aplikaci kosmetiky Christina u paní Andrejky Horváthové. Vybrala pro mě řadu UNSTRESS, která hydratuje, je antistresová, luxusní v tom , že pokožce dodává všechny potřebné látky, živiny. Následný efekt byl vynikající, při pohledu do zrcadla jsem viděla rozdíl, pokožka byla klidná, taková vyrovnaná a projasněná. Cítila jsem se dobře i díky perfektní práci, masáži pleti a pozitivní energii, kterou Andrejka předává. Doporučuji proto všem tuto proceduru absolvovat.
Irena K., 27. 5. 2017
Dobrý den paní Horváthová. Každé vaše ošetření bylo velmi příjemné, bezbolestné a některé produkty i příjemně voněly. Vaše masáž také byla velmi příjemná a dalo se u ní relaxovat. Po vašem ošetření jsem měla vždy velmi příjemný pocit a má pleť byla hezky hladká. Kristýna Kříčková.
Kristýna K., 13. 10. 2016
Andrejka je člověk, který dělá svou práci s láskou. Vždy se těším na její hřejivé ruce a masáž.
Eva L., 5. 8. 2016
Výrobky od Christiny dokáží zázraky a na ten relax u milé a profesionální Andrejky nedám dopustit!
B., 3. 11. 2015

Nejkrásnější dárek. Vrásky ani věk jsem nikdy neřešila. S blížící se šedesátkou jsem však velmi, velmi znervózněla a zesmutněla. Paní magistra Andrea mně řekla o unikátní kosmetické řadě SILK, která jako jediná na světě obsahuje vlákna bource morušového. Nadchla mě tak, že o dárku bylo rozhodnuto. Přála jsem si ošetření řadou SILK a dostala ji od ,,svých holek“ z práce!! Byl to ten nejkrásnější dárek! Ještě jednou holky díky!! Dnes jsem vysmátá dvaašedesátnice, která SILK řadě zachovává absolutní věrnost!
P.S. Měla jsem na sebe myslet dřív, nemusela jsem mít dnes ani vrásky pod bradou! Proto vřele doporučuji všem „zralým“ ženám.
Naďa, 12. 6. 2015

Vážená paní Horváthová,
chtěla jsem vám moc poděkovat za skvělé, dle mého názoru nadstandartní kosmetické ošetření pleti, na kosmetiku chodím často a rozhodně mám s čím srovnávat. S tak velmi příjemným osobním přístupem jsem se ještě nesetkala. Je velmi znatelné, že svou práci máte ráda a děláte ji s láskou. Ještě jednou mockrát děkuji.
Silvie Boháčová, 15. 7. 2017
Chtěla bych pochválit perfektně profesionální a srdíčkově lidský přístup paní Andrey. Je to úžasná žena s velkým citem pro kosmetiku i člověka. Kosmetika Christina je luxusní řada s velkou variabilitou a paní Andrea s citem dokáže každému velmi dobře vybrat tu správnou řadu a péči. Příjemným způsobem jsem zrelaxovala a moje pleť byla dokonale ošetřena. Určitě se brzy za paní Andreou vrátím. Vřele doporučuji všem.
Diana, 21. 5. 2017
Byla jsem na kosmetice u paní Andrejky a byla jsem nadšená jejím příjemným a profesionálním přístupem.Úžasná práce,prostředí,relax a produkty.Po ošetření jsem se cítila báječně,pleť jsem měla vyčištěnou a nádherně vypnutou.Paní Adrejka není jen úžasná kosmetička ale i neuvěřitelná bytost která poradí i potěší.Vřele doporučuji!
Lenka, 15. 12. 2016
Paní Andrejce bych chtěla moc poděkovat za její kosmetická ošetření výbornou značkou kosmetiky Christina. Andrejka mně doporučila kosmetiku této značky podle svých zkušeností a praxe. Po pečlivém ošetření, masáži obličeje a dekoltu, následné relaxaci se moje pleť vždy výrazně zlepší a zregeneruje. Kosmetické ošetření spojené s energií z rukou Andrejky, její laskavou péči a profesionální přístup bych doporučila všem vyzkoušet. Odcházím vždy spokojená a těším se na další návštěvu v tomto studiu.
Aťka, 13. 11. 2016
Kosmetičku Andrejku vřele doporučuji všem. Na jejím kosmetickém lehátku v milém, vstřícném a klidném prostředí jako stvořeném pro relaxaci se cítím skvěle. Zatímco moje pleť v klidu nasává působení kosmetických přípravků, já vrním blahem pod něžnou péči kosmetičky a užívám si hlavně důkladnou, příjemnou a ošetřující masáž, při které dokáži klidně usnout…
Mirka, 7. 9. 2016
Po kosmetice od Andrei odcházím vždy jako znovu zrozená.
Míla, 4. 5. 2016
Andrea nejen že výborně rozumí své práci, ale navíc se Vám věnuje s tou největší péčí, a jde vidět, že práce ji opravdu hodně baví a zajímá. Má individuální přístup ke klientům. Především masáže obličeje a dekoltu jsou hodně příjemné a relaxační. Je to skvělá kosmetička s citem a zkušenostmi. Přípravků a ošetření je pestrá škála a tak si každý klient najde to své. Velmi mi vyhovuje kosmetika, s kterou pracuje. Používám ji již druhým rokem a jsem nadmíru spokojená a neměnila bych. Mohu jen vřele doporučit :-).
Veronika, 8. 3. 2015
Reference
5 (100%) 1 vote