Ideální péče pro problematickou pleť

Trápí vás mastná pleť nebo má vaše pleť sklony k většímu maštění? Případně trpíte vznikem akné, máte skvrny na pleti nebo záněty? Toto ošetření pleť vyčistí, zklidní a posílí. Jedná se o šetrnou péči pro problematickou pokožku, zejména pro efektivní odstranění všech druhů akné. Použitá kosmetická řada rovněž úspěšně předchází vzniku post-akné.

K čemu je ošetření vhodné

  • pro problematickou pokožku, které trápí výše zmíněné neduhy
  • pro efektivní odstranění všech druhů akné
  • pro úspešné předejítí vzniku post-akné
  • ke zvýšení odolnosti pleti
  • i pro velmi tenkou pleť

Použitá řada

Při tomto ošetření používám řadu Comodex od společnosti Christina.

Řada Comodex působí zároveň na různé etapy vzniku akné (komedogeneze, aktivita mikroflóry, zánět) a za krátkou dobu (3 – 4 týdny) podává výborné výsledky: pleť se stává čistší, zlepšuje se její textura a barva.

Hlavní předností této série je zvyšování odolnosti pleti a její schopnosti bránit se nepříznivým faktorům. Nasycuje ji potřebnými látkami a minerály. Díky tomu se dá úspěšně snížit frekvence a stupeň postižení a předcházet vzniku post-akné (jizvy, pigmentace…) nebo tyto důsledky alespoň snížit.

Řada je určena pro péči o mastnou a kombinovanou pokožku s uhrovitostí a jejími následky. U této série kosmetických přípravků je prováděna přísná kontrola kvality surovin a kontrola výroby.


Cena: 890 Kč
Ošetření problematické pokožky
5 (100%) 1 vote