Ve svém salonu používám dermokosmetiku Christina a její produktové řady. Při ošetření využívám svých bohatých zkušeností a vědomostí. Základní postup ošetření lze doplňovat o dalších kroky, a kombinovat tak přípravky z různých řad. Ošetření kosmetikou Christina je na rozdíl od jiných kosmetik, využívajících určitý zaběhnutý postup, velice variabilní a bohatá na kroky salonních ošetření. K dispozici jsou následující produktové řady:

Řada Comodex

  Šetrná péče pro problematickou pokožku, hlavně pro efektivní odstranění všech druhů akné. Linie úspěšně předchádzí vzniku post-akné.
 • Více...

  Linie Comodex působí zároveň na různé etapy vzniku akné (komedogeneze, aktivita mikroflóry, zánět) a za krátkou dobu (3 – 4 týdny) podává výborné výsledky: pleť se stává čistší, zlepšuje se její textura a barva.

  Hlavní předností této série je zvyšování odolnosti pleti a její schopnosti bránit se nepříznivým faktorům. Nasycuje ji potřebnými látkami a minerály. Díky tomu se dá úspěšně snížit frekvence a stupeň postižení a předcházet vzniku postakné (jizvy, pigmentace…) nebo tyto důsledky alespoň snížit.

  Řada je určena pro péči o mastnou a kombinovanou pokožku s uhrovitostí a jejími následky. U této série kosmetických přípravků je prováděna přisná kontrola kvality surovín a kontrola výroby.


Řada Flouroxygen

  Chemický a enzymatický peeling. Tato řada využívá kombinaci osvědčených kosmetických ingrediencí, ovocné kyseliny (citrónová, glykolová, mléčná). Obsahuje aktivní retinol a rostlinné zesvětlovače.
 • Více...

  V přípravcích linie se využívá kombinace známých a velmi dobře osvědčených kosmetických ingrediencí.

  Kyselina glykolová, kojová, mléčná, askorbová, aktivní retinol, rostlinné zesvětlovače (Medvědice lékařská) a jiné rostlinné výtažky a antioxidanty, které efektivně potlačují nadměrnou produkci melaninu a jemně odstraňují odumřelé buňky, urychlují obnovu tkání, stimulují látkovou výměnu a zabraňují tmavnutí pigmentu.

  Procedura nasycuje pokožku vitamínem С, který je v suchém stavu a aktivuje se bezprostředně před jeho nanesením na pokožku – toto  řešení je ‚know-how‘ autorů CHRISTINA. Fluoroxygen+C je unikátním jevem v péči o pokožku s hyperpigmentací.


Řada Silk

  Luxusní, hedvábná liftingová řada. Silk ošetření vytváří dokonalé podmínky pro dosažení pocitu vnitřní harmonie.
 • Více...

  Luxusní péče o pokožku vytváří dokonalé podmínky pro dosažení harmonie duše a těla. Čarovné aroma velmi jemných a příjemných produktů s vysokým liftingovým účinkem vám dodá teplo, pohodu a uspokojení. Vaše pokožka bude bezvadně hladká, zářivá a hedvábná.

  Unikátní liftingová řada je založena na využití přírodních, hedvábných vláken Bource morušového v kombinaci s aktivními čínskými bylinkami. Hedvábná vlákna jsou zdrojem přírodních proteinů (sericin, fibroin). Proteiny jak je známo, jsou zdrojem aminokyselin – toho nejcennějšího stavebního materiálu pro buňky. Léčivé čínské byliny mají výrazné tonizační účinky, zvyšují pružnost kůže, pomáhají hojení ran a léčbě kožních vředů.

  Tato jemná kondiční procedura poskytuje účinek okamžitého liftingu, viditelně vyhlazuje vrásky, aktivně zvlhčuje a vyživuje pleť. Vaše pleť se zázračně změní a bude vyzařovat přitažlivé vnitřní světlo.


Řada Unstress

  Ošetření pro citlivou pleť. Chrání pleť před stresem a negativními vlivy okolního prostředí.
 • Více...

  Řada Unstress patří k nové linii antistresových přípravků, které pro vás vypracovala společnost Christina. Přípravky nasycují pokožku veškerými potřebnými elementy pro odstranění důsledků stresu a zajišťují nad nimi kontrolu.

  Řada obsahuje pro pokožku životně důležité látky (ceramidy, kolaxyl, kvintensin, probiotické laktobakterie, glykolová kyselina a kyselina mléčná, šťáva plumérie, extrakty rostlin), které pomáhají snížit projevy stresu, posilují funkční schopnosti buněk a udržují vodní rovnováhu pokožky.


Řada Man

  Ošetření zaměřené na namáhanou a citlivou pánskou pleť.
  Na ošetření je nutné přijít oholený!
 • Více...

  Hydratační ošetření řadou Unstress pro citlivou, podrážděnou a suchou mužskou pleť.

  Jemnou neutrální vůni a příjemnou konzistenci všech produktů při tomto ošetření ocení každý muž bez ohledu na věk.

  Součástí procedury je příjemná relaxační masáž obličeje, krku a ramen.

  Ošetření odstraňuje stopy únavy, stresu, vyčerpání a navrací obličeji odpočatý, svěží, příjemný vzhled.


BioPhyto

Řada Biophyto

  Vhodné pro citlivou, podrážděnou a unavenou pleť s cévními defekty.
 • Více...

  Řada BioPhyto je účinná při řešení celé řady dermatologických problémů pokožky. Přípravky z řady BioPhyto jsou obohacené o nové biologicky aktivní látky. Řada je rozšířena o další inovační produkty pro efektivní ucelená řešení různých problémů pleti.

  Dokonalá linie efektivních produktů účinných pro řešení různých kožních problémů je vhodná pro všechny typy pleti.

  Přípravky linie BioPhyto zajišťují detoxikační působení, zlepšují kožní metabolizmus, okysličují a urychlují proces regenerace poškozené ochranné kožní vrstvy. Přípravky normalizují funkci mazových žláz, snižují nadměrnou tvorbu zrohovatělých kožních buněk. Mírní nepříjemný pocit stažení, pálení a svědění, odstraňují zarudnutí, otoky, olupování a podráždění.

  Imunita pleti se po vícero aplikacích zvyšuje až o 50 – 70% !!!!!


Produktové řady
Ohodnoťte stránku.